driveincar driveincar
  • audi-silder
  • merceder-silder
  • oktavia-silder

 

OPRAVA VOZIDLA:

 
 

 

Náhradné vozidlo ako súčasť náhrady škody Vám vieme poskytnúť aj vtedy, ak sa škodu na vozidle rozhodnete neopravovať alebo máte na Vašom aute totálnu škodu. Viac o požičaní náhradného auta sa môžete dozvedieť na čísle
0948 100188.
Výber vhodného autoservisu Vám doporučujeme dobre zvážiť. Najmä pri uplatnení škody z povinne zmluvného poistenia (PZP) treba prihliadať na možnosť amortizácie pri plnení poisťovne. Amortizácia má za následok vyplatenie menšej sumy ako je suma na faktúre za opravu auta. Amortizácia vzniká spravidla pri starších vozidlách (približne od 3-5 rokov) a poškodený ju musí doplatiť z vlastného aj napriek tomu, že dopravnú nehodu nezavinil.


Amortizácia je čiastka, ktorá predstavuje sumu o ktorú sa vozidlo svojou opravou zhodnotilo (napríklad starý blatník Vám pri oprave bude vymenený za blatník nový) a na jej zrazenie je zákonný nárok. Aká vysoká by táto amortizácia mala byť sa dá vypočítať ešte pred opravou auta. Laik to však nedokáže a preto Vám po posúdení amortizácie vieme odporučiť vhodný autoservis či spôsob opravy. Navyše odpočítanie amortizácie poisťovňou nie je v mnohých prípadoch oprávnené, alebo nebýva odpočítané v správnej výške. A preto firma Drive in Car s.r.o. tento problém vyrieši za Vás.


Ak škodu uplatňujete z havarijného poistenia (HP) vzniká otázka úhrady spoluúčasti, ktorú máte dohodnutú vo Vašej poistnej zmluve O finančnú sumu predstavujúcu amortizáciu či spoluúčasť nemusíte vždy prísť.
Stačí zvoliť optimálny postup riešenia Vašej poistnej udalosti, príp. výber vhodného autoservisu. Firma Drive in Car s.r.o. Vám s tým pomôže! BEZPLATNE Vám zorganizujeme opravu vozidla s výhodami. Rovnako zabezpečíme aj „krycí list“, t.j. úhradu peňazí z poisťovne priamo do autoservisu. Prinášame Vám riešenia kedy sa o nič nemusíte starať, míňať svoj drahocenný čas a ničiť si nervy.

Využite ako súčasť náhrady škody naše náhradné vozidlo a poraďte sa čo robiť s Vašou „opravou“. Neváhajte a kontaktujte nás. Môžete tým iba získať a nič Vás to nestojí..